puizba.pl

Lifestyle Blog

henna pudrowa ile się utrzymuje
Moda i Uroda

Henna pudrowa – ile się utrzymuje?

Henna pudrowa ile się utrzymuje? To pytanie prawie zawsze zadają panie, które decydują się na zmianę wyglądu swoich brwi. Trzeba przyznać, że salony kosmetyczne nie mogą narzekać na brak klientek zainteresowanych tego typu zabiegiem. Henna pudrowa to najszybszy i najtańszy sposób na zmianę koloru i kształtu brwi. Wiele pań wręcz nie wyobraża sobie, by nie korzystać z takiego udogodnienia.

Co warto wiedzieć o hennie pudrowej?

Henna pudrowa ile się utrzymuje? Tego typu pytania nie tylko pojawiają się w salonach kosmetycznych, ale również na rozmaitych forach internetowych oraz na portalach dotyczących różnorodnych zabiegów urody. Innowacyjny zabieg stylizacji brwi interesuje bowiem coraz więcej kobiet, które nie są z natury posiadaczkami pięknych, ciemnych brwi. Trzeba przyznać, iż brwi powinny być zadbane i widoczne, dlatego też warto dowiedzieć się o tym zabiegu jak najwięcej. Henna pudrowa ile się utrzymuje? Ile kosztuje ten zabieg? Jak długo trwa? Na te pytania zainteresowane panie na pewno znajdą odpowiedź w tym artykule.

Kilka cennych informacji

Dzięki hennie pudrowej można nie tylko pofarbować efektownie brwi, ale również wyrównać je. Panie, które mają jasne, małe brwi, często decydują się na ten zabieg, gdyż jest on tani, szybki i co najważniejsze, całkowicie bezbolesny. Henna pudrowa ile się utrzymuje? Na to pytanie panie tak naprawdę nie znajdą jednoznacznej odpowiedzi, gdyż jest to sprawa indywidualna i zależy od wielu czynników. Przeważnie u większości pań henna pudrowa utrzymuje się od 6 do 8 tygodni. Po tym czasie należy już udać się do kosmetyczki, by powtórzyć zabieg. Panie, które stosują na co dzień rozmaite specyfiki na twarz mogą zauważyć, że u nich henna utrzymuje się znacznie krócej. Podobnie wygląda sytuacja u pań, które często opalają się (np. na solarium). Wówczas kolor brwi może szybciej wyblaknąć. Ogromnym plusem tego zabiegu jest na pewno również jego cena. Przeważnie w dobrych salonach cena za hennę pudrową nie powinna przekroczyć 40-50 zł.

Jakie nieprawdziwe informacje na temat henny można znaleźć w sieci?

Na niektórych stronach internetowych na pytania typu: „Henna pudrowa ile się utrzymuje i ile kosztuje?” panie odpowiadają, iż jest to zabieg, który nie jest wart uwagi, gdyż utrzymuje się on tylko kilka tygodni. Są nawet panie, które twierdzą, że farba na ich brwiach wyblakła już po tygodniu. Nie jest to prawdą. Henna pudrowa jest na tyle mocna, że z pewnością na brwiach u pań wytrzyma nawet kilka tygodni, gdyż jest ona odporna na wodę, na delikatne preparaty kosmetyczne itp. Panie, które zastanawiają się nad tym zabiegiem, mogą śmiało zapisać się do kosmetyczki.