Omega
Zakupy

Omega – zegarki męskie. TOP 4

Jednym z najsłynniejszych producentów zegarków jest marka Omega. Sukces zawdzięcza najwyższej jakości elementom i precyzji. Ta słynna szwajcarska marka wytwornych zegarków dobrze znana jest też wielbicielom Jamesa Bonda. Poczuj się jak słynny agent, nosząc jeden z polecanych przez nas modeli. Oto nasz TOP 4.

Poniżej prezentujemy listę wybranych przez nas produktów Omega – zegarki męskie ekskluzywne.

1. Zegarek Omega Speedmaster Moonwatch 310.30.42.50.01.001

Prezentowany model to jeden z najbardziej znanych czasomierzy na świecie. Zwraca uwagę klasycznym designem oraz już legendarnym chronometrem oraz polerowaną bransoletą. Dodatkowo posiada szkło szafirowe z obu stron, które zabezpiecza czarną tarczę o konstrukcji schodkowej z logo firmy. Omega Speedmaster zawiera też asymetryczną kopertę i mechanizm Co-Axial Master Chronometer kaliber 3861 oraz tarczę pomocniczą. Dodatkowo wyposażono go w 30-minutowy i 12-godzinny rejestrator z funkcją chronografu.

2. Zegarek Omega Seamaster 300 234.32.41.21.03.001

Seamaster 300 to model, który debiutował w 1957 roku jako kolekcja stworzona z myślą o nurkach. Po ponad 60 latach znacznie go unowocześniono i odświeżono, szybko trafił w gust wszystkich panów. Prezentowany model został wykonany ze stali nierdzewnej, posiada stylową tarczę w kolorze niebieskim, dekiel z szafirowego kryształu, szkło szafirowe oraz ramkę ze skalą nurkową wypełnioną warstwą Super LumiNova. Niebieska tarcza pięknie komponuje się ze skórzanym paskiem w kolorze beżowym.

3. Zegarek Omega de Ville Tresor 432.13.40.21.03.001

Zegarek Omega De Ville Trésor wyposażono m.in. w OMEGA Master Co-Axial Chronometer kaliber 8511 i kopertę ze stali nierdzewnej w 40 mm na niebieskim pasku ze skóry. Z kolei piękna tarcza gradientowa ma sekundnik w kolorze niebieskim. Ciekawostką jest okienko datownika z… misiem, co ma być nawiązaniem do przytulanek, które producent ofiarowuje dziecięcym pacjentom. Uwagę zwraca też mostek balansowy z 18-karatowego czerwonego złota. To bardzo elegancki zegarek, idealny na spotkania biznesowe lub o prestiżowym charakterze.

4. Zegarek Omega Constellation 130.33.41.22.06.001

Styl Constellation wyróżnia m.in. karbowany pierścień lunety – to cecha charakterystyczna zegarków z tej kolekcji. Prezentowany model posiada m.in. automatyczny mechanizm, okrągłą kopertę 41 mm, szkło szafirowe chroniące tarczę oraz skórzany pasek. Uwagę zwraca też jego design oraz kolorystyka – jest utrzymany w tonacji niebieskiej. Gwarantuje precyzyjny pomiar, ale też będzie prestiżowym dodatkiem do każdej stylizacji nowoczesnego mężczyzny.